Svadobný poradca

1.Je možné ochutnať Vaše zákusky vopred?

 • Naše dezerty, či klasické zákusky je možné zakúpiť si v čase otváracích hodín v našich dvoch cukrárňach v Žiline a v Štiavniku
 • Adresa cukrárne v Žiline (po-pi: 9.00-17.00 h): Jozefa Vuruma 7 (oproti DOMU UMENIA FATRA, vedľa reštaurácie TRATTORIA);
 • Adresa cukrárne v Štiavniku (pi: 15.00-19.00h, so-ne: 12:00-19:00 h):  Štiavnik 151 (v centre obce, oproti parkovisku pri cintoríne)Žilina, Jozefa Vuruma 7 (po-pi:12.00-16.30 h, so.-ne.:12.00-19.00 h)
 • Vybrať si je možné čokoľvek, čo je v čase návštevy v ponuke (nie je možné očakávať, že na predajni budú všetky druhy zákuskov, ktoré máme uvedené v ponuke!!! Vychádzame z toho, že po dlhoročnom úsilí uspokojiť našich zákazníkov najmä kvalitou a precíznosťou našej práce, sme dosiahli na trhu také postavenie a získali také meno, ktoré garantujú opodstatnenosť našich záväzkov a deklarácii.
 • Na návštevu našich predajní môžete prísť kedykoľvek v čase otváracích hodín, bez ohlásenia sa vopred.
 • Klasické ochutnávky s prvotnou všeobecnou konzultáciou NEROBÍME. Konzultácie ohľadom svadby a cien svadobných produktov na predajni NEROBÍME!!! Kolegyne, ktoré obsluhujú zákazníkov v kaviarni, nie sú kompetentné podávať informácie zákazníkom ohľadom svadobných produktov. Za pochopenie ďakujeme.

2. Svadobný formulár

 • Skôr než sa začnete o čokoľvek detailnejšie zaujímať, MUSÍTE vyplniť formulár MÔJ SVADOBNÝ DOPYT“. MUSÍTE , je nám ľúto, že Vás podmieňujeme, ale… vyplnenými údajmi nám podávate dôležité informácie, ktoré slúžia na to, aby sme Vám potvrdili, či máme vôbec voľný termín v kapacitách, ktoré ste uviedli. Len vďaka informáciám z neho vieme dať spätnú informáciu o obsadenosti termínov. Nenechávajte si to na poslednú chvíľu, je vysoká pravdepodobnosť, že termín bude obsadený. Je nám ľúto, ale nemôžeme vybaviť každý dopyt.
 • Pozor, len VŠETKY SPRÁVNE vypísané údaje v MOJOM SVADOBNOM DOPYTE budú kontaktované!!! Dajte si, prosím, záležať. Zdĺhavosťou by ste mohli prísť o „svadobný termín“.
 • Cenová ponuka
 • Ak Váš termín nie je obsadený, do 5 dní od prijatia vyplneného formulára Vám zašleme POTVRDZUJÚCI E-MAIL, ktorý bude zároveň obsahovať prílohu s CENOVOU PONUKOU – SVADBA 2018 a podrobným rozpisom krokov poskytovania našich služieb, na základe ktorej sa rozhodnete, či budete mať záujem o naše služby. Následne si môžete vyberať z našich sladkých delikates…
 • ak sa Vám neozveme do „sľúbených“ 5 dní, veľmi pekne Vás prosíme, kontaktujte nás telefonicky. Jediný dôvod, prečo meškáme so zaslaním cenovej ponuky je naša pracovná vyťaženosť. S

3. Objednávka

 • Keď ste sa rozhodli, získate prístup do nášho svadobného e-shopu a môžete objednávať.

4. Zrealizované

 • Zrealizovali ste objednávku? Zaplatili ste zálohu? Vložili ste do nás dôveru? Veríme, že Vás nesklameme, skôr prevýšime Vaše očakávania.

5. Ďakujeme

 • Za celý tím ďakujeme za prejavenú dôveru. Prajeme Vám všetko dobré do spoločného života.

 

FAQ – Koľko potrebujem zákuskov na svadbu?

Odporúčame 7-8 ks/osobu na svadobnú hostinu. Tzn. ak je na svadbe 100 hostí, potrebujete cca 700 ks
klasických rezov na samotnú svadobnú hostinu. Treba však zohľadniť, či na svadbe bude i Candy Bar a torta.
V takom prípade stačí 5 ks/osobu.

 

FAQ – Aké druhy zákuskov sú preferované?

Odporúčame zákazníkov spoľahnúť sa na naše skúsenosti, nakoľko už niekoľko rokov sledujeme spotrebu
jednotlivých druhov zákuskov. Vybrali sme teda tie najpreferovanejšie, ktoré zákazníkom mixujeme do
jednotlivých balení. Na svadbách si každý určite nájde „to svoje“ a preto nie je potrebné riadiť sa iba „chuťami“
snúbencov, či svadobných rodičov, ktorí robia výber sladkostí na hostinu.

 

Prejsť na svadobnú cenovú ponuku - formulár svadobná ponuka