Candy bar

Candy bar

Candy bar je najhorúcejším trendom na svadbách a večierkoch. Ponúkame oslňujúce sladké tabule, ktoré zaručene potešia všetkých hostí a sú jedinečným zážitkom pre deti.

Ako pracujeme

Stačí, ak nám zadáte počty hostí, farebnú paletu a štýl, v ktorom sa Vaša svadba ponesie – či je to vintage, retro, okázalý alebo glamour – a my Vám candy bar navrhneme. Spolu to môžeme nakoniec doladiť do potrebných detailov. Ponúkame široký zoznam sladkých dezertov a veľa inšpiratívnych nápadov v senzačných farbách s rôznymi dekoratívnymi prvkami.

Aranžovanie candy baru

Na Vašu akciu prichádzame cca 2 hodiny pred jej oficiálnym začiatkom. V tomto čase Vám pripravíme candy bar podľa dohodnutých požiadaviek. Naše dezerty dekorujeme do rôznych sklených pohárov, podnosov, misiek. Zodpovedáme za konečné umelecké prevedenie nielen konkrétnych dezertov, ale i konečného vzhľadu candy baru, ktorý bude skutočnou vizuálnou pastvou pre oči.

Ponuka naviac

Ponúkame všetky doplnky potrebné do candy baru – naberačky, kliešte, obaly na tradičné koláčiky tak, aby to zodpovedalo dohodnutému štýlu, taktiež „menovky“ na označenie jednotlivých druhov dezertov.

Kedy otvoriť candy bar?

Po dohode s Vami je možné stanoviť presný čas, kedy sa candy bar otvorí (napr. po hlavnom chode, po večeri...atď.), aby sa zabránilo nekontrolovanému „pojedaniu“ a zároveň sa vytvorí u hostí vzrušujúci pocit očakávania, čo im umožní vidieť cukrovinky v celej svojej kráse. Akonáhle sa candy bar otvorí, hostia si môžu vyberať do sýtosti.

Čo potrebujeme?

Všetko čo potrebujeme zo strany zákazníka je, aby bol zabezpečený stôl so základným obrusom. O zvyšok sa postaráme my. Keď sa candy bar otvorí, požadujeme, aby bol poverený zamestnanec reštaurácie, hotela, alebo poverený človek zo strany zákazníka, ktorý by odstránil sklenené veká z nádob a bezpečne ich umiestnil na dohodnuté miesto. Sklo by mohlo byť poškodené alebo sa rozbiť, tým sa zabráni prípadnému neporiadku, škodám alebo úrazom.

Hygiena

Akékoľvek sklo, kliešte, naberačky a iné nádoby sa medzi jednotlivými udalosťami bezpečne umyjú a dezinfikujú. So všetkými cukrovinkami zaobchádzame s hygienicky čistými kliešťami, používame jednorazové rukavice na manipuláciu s dezertmi.

Cena

Cena candy baru závisí od výberu jednotlivých dezertov a cukroviniek zákazníkom. Cena sa určí vopred na základe cenovej ponuky.

Cena okrem iného pozostáva z nasledovných položiek:

- prenájom skla, pohárov, vintage podnosov, naberačiek, kliešťov,
- návrh, dodanie, aranžovanie a následné oddekorovanie a umývanie,
- stuhy, štítky, menovky,
- dovoz a dodanie.

Rezervácia

Stačí zaslať na e-mail tvrdovski@tvrdovski.sk dátum akcie, počet hostí, miesto a príležitosť, a my si overíme dostupnosť a následne Vás budeme kontaktovať.